Bireysel Mental Aritmetik Sertifika Programı

  
ZİGEM Bireysel Mental Aritmetik Sertifika Programı; alanında en iddialı eğitim programlarından biridir. 

Sürekli olarak Mental Aritmetik Eğitimleri düzenlemekteyiz Eğitim için beklemenize gerek yok Hemen bizimle irtibata geçin En uygun zamanı planlayalım.

Siz de Kurumlar ile görüşerek Kurumlarda veya Aileler ile görüşerek Özel Ders şeklinde Eğitim vermeye başlayın!

Bireysel Mental Aritmetik Eğitim Programımız:

2 Tam Gün'den oluşmaktadır, Birinci Gün Teorik Bilgi, Abaküs ün öğrenilmesi ve Toplama ile Çıkarma Eğitimi, İkinci Gün ise Çarpma ve Bölme Eğitimleri verilmektedir.

ZİGEM olarak 1.Gün Eğitimi ile 2.Gün Eğitimi arasında en az 3 aylık bir öğrenilenlerin sindirilmesi ve pekiştirilmesi için bekleme süresi planlıyoruz, eğitmenlerimizin çarpma ve bölme eğitiminden önce toplama ve çıkarma işlemlerini öğrenmesinden ziyade iyi derecede uygulayabiliyor olması gerekmektedir. Bir de Öğrenci programında Çarpma ve Bölme eğitimi 2.yıl başladığı için eğitmenimiz o sırada çarpma ve bölme eğitimi vermeyeceğinden dolayı bu eğitim unutulabilmektedir. O yüzden ZİGEM tarafından 2.gün eğitimi tekrar ücret talep etmeden en erken 3 ay sonrasında verilmektedir. 

1. eğitim günü sonunda, Sertifika Töreni düzenlenerek eğitmenlerimize sertifikaları verilir ve bu aşamadan sonra eğitmenimiz ZİGEM Mental Aritmetik Eğitim Uzmanı ünvanı kazanmış olur.

ZİGEM Bireysel Eğitmenlerinin her zaman yanlarındadır ve onlara her türlü desteği sağlamak için elinden geleni yapmaktadır!

Siz de Eğitiminizi alın, Değişimi yakalayın!

Daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Hakkımızda
Misyonumuz
Vizyonumuz